Stuttgart tartományi főváros június 9-én tartotta nyári fogadását a tartományi konzuli testület.
Az eseményen dr. Frank Nopper, Stuttgart főpolgármestere köszöntötte a konzuli testület tagjait. A találkozó alkalmat adott a város és a Baden-Württembergben jelen lévő külképviseletek közötti párbeszédre, valamint a nemzetközi kapcsolatok ápolására. Beszédében a főpolgármester hangsúlyozta Stuttgart sokrétű nemzetközi beágyazottságát és a konzuli együttműködések jelentőségét.
Foto: © Landeshauptstadt Stuttgart